רז עצמון קופירייטינג : מאז הופעתם של ChatGPT וכלים דומים, אנשים פנו ל-AI עבור שפע של פרויקטי כתיבה. ממציאת קווי תגיות ועד כתיבת מיילים, יש יישומים שיווקיים ללא עוררין עבור כלים כאלה, ובכל זאת, מניסיוני, הם לא הבחירה בתחומים קריטיים מסוימים, כולל עותק מיתוג אתרים.

הבעיה העיקרית שלי עם תוכן בינה מלאכותית היא שחסר בו את ה”פופ”, הלא הוא הגורם האנושי. בטח, מה שהוא מייצר עשוי לתת לך נקודת התחלה, אבל סביר להניח שעדיין תצטרך לשפר את העניינים לא מעט רז עצמון קופירייטינג.

אתר אינטרנט הוא הזדמנות לשים את מיטב כף הרגל שלך מול לקוחות ולקוחות פוטנציאליים. לאנשים האלה יש שפע של אפשרויות בחירה בהחלטות הרכישה שלהם, כך שאינך יכול להרשות לעצמך להיות גנרי: העברת הצעת ערך ייחודית (מה שמבדיל אותך מהמתחרים) היא קריטית. אם לקוח פוטנציאלי קורא את אותו סגנון כללי של חומר בחמישה אתרים לעסקים בתחומך, הגורמים המבדילים היחידים הופכים למחיר ולניסיון. במקרה כזה, תוכל למקם את עצמך בצורה יעילה יותר עם עותק שנכתב על ידי אדם.

קשורים: אילון מאסק אומר שעלינו להפסיק את פיתוח הבינה המלאכותית המהירה עכשיו – הנה הסיבה

הנה דוגמה: סיפקתי גם ל-ChatGPT וגם לחבר קופירייטר שלי את אותו מידע רקע עלי וביקשתי מהם לכתוב דף “אודות”.

דף “אודות”: גרסת AI
“לורה בריגס היא סופרת עצמאית מוכשרת שהתמודדה עם הסיכויים ומצאה הצלחה בתחום שמעולם לא חשבה שהוא אפשרי עבורה. לפני שהפכה לסופרת עצמאית, לורה הייתה מורה במשרה מלאה ללא ניסיון קודם בכתיבה. המסע שלה מדגיש את כוח של עבודה קשה, התמדה ומעקב אחר התשוקה של האדם.

“מסעה של לורה בתעשיית הכתיבה העצמאית החל בחיפוש פשוט בגוגל. בשנת 2012, כשהיא סקרנית לגבי האפשרות להרוויח כסף ככותבת, החלה לורה לחקור כתיבה עצמאית. עד מהרה גילתה לוחות דרושים עצמאיים שבהם תוכל להציע את שירותי הכתיבה שלה. למרות האתגרים שלה בכתיבה בהתחלה, לורה נשארה מחויבת לשפר את האומנות שלה. היא בילתה שעות בקריאה על ההיבטים השונים של כתיבה עצמאית, ועבדה קשה כדי לחדד את כישורי הכתיבה שלה. זה לא היה קל, אבל ההתמדה שלה השתלמה. היא הוא אפילו מומחה לרמקולים של TEDx.

“באמצעות מסירותה ועבודתה הקשה, לורה החלה לצבור מוניטין מוצק כסופרת עצמאית. היא השיגה לקוחות עם שכר גבוה, ולפני שידעה זאת, לורה עשתה הכנסה של שש ספרות כסופרת עצמאית מרוחקת. היום היא מוכר כאחד הכותבים העצמאיים המובילים בתעשייה.

“סיפור ההצלחה של לורה מעורר השראה, אבל מה שמייחד אותה הוא שהיא בחרה לשלם את זה קדימה. היא מלמדת עכשיו אנשים איך להקים עסק עצמאי משלהם, משתפת את הטיפים והטריקים שעזרו לה להגיע להצלחה. המשימה שלה היא לעזור אחרים משיגים את אותה רמת הצלחה שיש לה, וכדי להסיר את הפחד וחוסר הוודאות שמגיעים לרוב עם פתיחת עסק עצמאי רז עצמון קופירייטינג.

“היכולת של לורה לעבור ממורה ללא ניסיון בכתיבה לכותבת עצמאית מצליחה משמשת תזכורת לכך שאף פעם לא מאוחר מדי לעקוב אחר התשוקה של האדם. המסע של לורה לימד אותה שלא משנה איזה רקע או ניסיון יש לנו, אנחנו כולם מסוגלים להגשים את החלומות שלנו עם עבודה קשה, התמדה ונכונות ללמוד.

לסיכום, לורה בריגס היא סיפור הצלחה מעורר השראה בעולם הכתיבה העצמאית. הסיפור שלה מדגיש את הכוח המדהים של התמדה ומסירות. לורה יצרה לעצמה שם בתעשייה, וכעת היא משתמשת בהצלחתה כדי לעזור לאחרים להשיג את מטרותיהם. הנכונות שלה לחלוק את החוויות שלה עם אחרים הפכה אותה למשאב רב ערך עבור כל מי שמחפש להקים עסק עצמאי. כמורה לשעבר, לורה מצוידת היטב לעזור לאחרים ללמוד ולהגשים את מלוא הפוטנציאל שלהם. היא לא רק סופרת ומנהיגה יוצאת דופן אלא גם דוגמה חיה למנטור אמיתי”.

קשור: בינה מלאכותית יכולה להחליף עד 300 מיליון עובדים ברחבי העולם. אבל המקצועות הכי בסיכון הם לא מה שהיית מצפה רז עצמון קופירייטינג.

במבט ראשון, התוכן הזה לא רע, כשלעצמו, אבל הוא גנרי. זה לא ממש מודיע לאנשים איך אני יכול לעזור להם, מלבד זה יש לי ניסיון. חשוב לקוראים לדעת שהייתי במשחק עצמאי כבר זמן מה, אבל אין הרבה על איך שיטת ההוראה שלי באמת עושה להם טוב.

ויש כמה סעיפים שהייתי מחזק לחלוטין: האחד הוא, “היא לא רק סופרת ומנהיגה יוצאת דופן אלא גם דוגמה חיה למנטור אמיתי.” אין שום הוכחה למה שיהפוך אותי ל”דוגמה חיה למנטור אמיתי”, אלא אם המילים הללו נאמרו על ידי אחד מתלמידיי. מה הופך אותי למנהיג? למה שלקוראים יהיה אכפת אם אני “סופר יוצא דופן?” מה זה עוזר להם? כמו כן, השימוש ב”דוגמה חיה” מוזר בהקשר של המילה “מנטור”, שבדרך כלל מרמזת על יחסי תן וקח. זה מביך להגיד את זה על

את עצמך, במיוחד כאשר אין הצהרות הוכחה בעותק שמסביב. שורה תחתונה: המשפט הזה גם קורא גרוע וגם אומר הרבה בלי להגיד כלום.

עמוד “רז עצמון קופירייטינג”: גרסת קופירייטר
הנה מה שהסופרת המקצועית ליז וילקוקס המציאה, שהופיעה באתר שלי:

ממורה בחטיבת הביניים ועד לפרילנסר בן 6 ספרות בשנה אחת בלבד
“בקיצור, אני מורה, סופרת, אישה, אמא לחיות מחמד ל-6, פרילנסרית ודוברת. אני יזמית ומאמנת עצמאית שלמדה איך להתפרנס במקום העבודה הדיגיטלי החדש הזה עושה דברים שאני אוהבת ואני אוהבת. טוב ב. במהלך השנים, הצלחתי לעבוד עם כמה עסקים קטנים, מותגים וחברות מדהימות ואפילו היה לי הכבוד לדבר על במת רז עצמון קופירייטינג שלוש פעמים.

“הדבר האהוב עלי בעבודה שלי הוא לעזור לפרילנסרים אחרים במסעם לעשות את הצעד הנכון הבא ולבנות עסק רווחי עם לקוחות שהם אוהבים לשרת. עם זאת, כמו רבים, עשיתי את הדרך המסורתית. הלכתי לקולג’. קיבלתי את התואר שלי תואר. עשה את הדבר האצילי והלכתי להוראה. אחרי שנה של ניסיון לגרום לכיתה לעבוד בשבילי, הבנתי שזה פשוט לא יקרה. פשוט לא יכולתי לחיות את חיי בעבודה כל כך קשה עבור כל כך מעט רז עצמון קופירייטינג.

חמוש בכלום מלבד:

הערה של פרופסור מהתקופה שבה אני צריך לכתוב למחייתי רז עצמון קופירייטינג
הרצון שלי לשנות
כמה כישורי ליבה
התחלתי את החיים כפרילנסר. תוך שנה הרווחתי 100 אלף דולר. זה היה כמו הגשמת חלום! ואני חייב את הכל ל:

• ללמוד את שוק היעד שלי ולדבר איתם באופן ספציפי רז עצמון קופירייטינג

• בניית תוכנית פיץ’ ומעקב שהמירה מאות לידים ללקוחות רז עצמון קופירייטינג

• התאמת הלך הרוח והמערכות שלי לקנה מידה של שש ספרות

ועכשיו אני רוצה להראות לך גם איך לעשות את זה.”

קשור: כיצד משווקים דיגיטליים יכולים להתכונן לשינויים שיביאו מנועי חיפוש המונעים בינה מלאכותית

העותק של ליז קופץ מהדף. זה מחבר אותי עם הקורא שלי ולא רק ממשיך ובדרך שגרסת ה-AI עושה זאת רז עצמון קופירייטינג.

כן, אנשים רוצים לדעת שיש לך ניסיון בתחומך ומה הניע אותך לפתוח את העסק. אבל מה שכל כך מעניין בשני אלה הוא שהם יכולים להיות כל כך אישיים, וזה הטעם שחסר בהרבה תוכן שנוצר בינה מלאכותית. ליז מציינת קשר בין הסיפור שלי לבין דאגה שכיחה בקרב פרילנסרים חדשים (מרגישה שהם צריכים תואר מקצועי כדי להתחיל.) היא גם כותבת על אילו אסטרטגיות מינפתי שיעזרו לאחרים להגיע למטרות שלהם מהר יותר.

היא אפילו משתלבת בתוכן על כישלונות בקריירה הקודמת שלי שעשויים להדהד עם אחרים, שלעתים קרובות נאבקים בתפקידיהם במשרה מלאה ומרגישים את הקריאה ליזמות. גרסת הבינה המלאכותית מדויקת, אבל היא פשוט לא מתאימה, מכיוון שהיא יותר ממוקדת בי ופחות מדוע הסיפור שלי חשוב למישהו שיחליט אם לקנות את הספר שלי, לשכור אותי כמאמן שלו או פשוט להשקיע עוד שנייה על הספר שלי. אתר אינטרנט רז עצמון קופירייטינג.

לכן, כשזה מגיע לאתר שלך, עדיף הרבה יותר להשקיע זמן בכתיבת העותק בעצמך או לשכור קופירייטר מוסמך לעשות זאת. ליז תפסה את מהות האנושות בכתיבתה כי היא גם אנושית (כמובן) וגם עצמאית. היא הכניסה את עצמה לנעלי הקוראים כדי להמציא משהו שיתחבר אליהם מאוד, כל זאת תוך מתן סיפור רקע קטן על המסע שלי.