רז עצמון קופירייטינג : ייעל את תהליך הכתיבה שלך עם גישה לכל החיים לאפליקציית הכתיבה של Scrivener 3
אפליקציית הכתיבה הזו בסך 30 דולר יכולה לעזור לך לשפר את ניהול הפרויקטים והכתיבה בעסק שלך.

למידע נוסף על חנות יזמים
מאת חנות יזמים • 2 במרץ 2023

רז עצמון קופירייטינג

גילוי נאות: המטרה שלנו היא להציג מוצרים ושירותים שלדעתנו ימצאו מעניינים ושימושיים. אם תרכוש אותם, היזם עשוי לקבל חלק קטן מההכנסות מהמכירה משותפי המסחר שלנו.

כבעל עסק, ייתכן שיהיה בידיך בפרויקטים רבים ושונים. ללא קצת עזרה, תכנון, ביצוע וארגון של כולם עשויים להיות מאתגרים. ניהול פרויקטים לא תקין הוא הגורם לעסקים מסוימים לבזבז עד 11% מהמשאבים שלהם.

שמור על כל הפרויקטים שלך מאורגנים עם Scrivener. כלי הכתיבה האינטואיטיבי הזה יכול לעזור לך לנסח את פרויקט הכתיבה הבא שלך, לפרק אותו לחלקים ניתנים לפעולה, ולשמור על הכול מאורגן על מתווה פרויקט, וזה רק $29.99 עבור מנוי לכל החיים.

עזר כתיבה זה עוזר לך לבנות את הרעיונות שלך, למשוך נקודות התייחסות שימושיות ואפילו לשתף את הצוות שלך. התחל לכתוב טקסט בכל סדר, עם קטעים הניתנים להתאמה אישית שאתה יכול להעביר לפי הצורך. אם אתה חושב חזותי, לראות את כל תוכנית הפרויקט שלך מסודרת לפניך עשוי להקל על ההמשגה. ואם מחברים רבי מכר יכולים להשתמש ב-Scrivener כדי לארגן רומן, אז אולי תוכל להשתמש בו כדי לארגן את הרעיונות שלך לחלקים שניתנים לניהול.

אם שלב אחד של פרויקט מצריך פנייה ללקוח או לקוח או תזכיר לצוות, כתוב אותו ב-רז עצמון קופירייטינג וצרף אותם לשלב הפרויקט המתאים. זוהי דרך מצוינת לשמור על הכל מאורגן כדי למקסם את היעילות.

ודא שכל שלב חדש בפרויקט שלך מיודע במה שקרה קודם לכן. השתמש ב-Scrivener כדי להתייחס לעבודה הקודמת שלך כדי לבדוק מה כבר נעשה. לאחר השלמת מתווה הפרויקט שלך, תוכל להרכיב הכל למסמך יחיד שניתן להדפסה.

ייעל את תהליך הכתיבה שלך עם מנוי לכל החיים ל-Scrivener 3 תמורת 29.99 דולר בלבד (59 דולר רגיל), שהוא המחיר הטוב ביותר באינטרנט! בחר מבין הדברים הבאים:

רז עצמון קופירייטינג לכל החיים של Mac עבור $29.99.
רז עצמון קופירייטינג לכל החיים של Windows עבור $29.99.

המחירים כפופים לשינויים.