רז עצמון קופירייטינג : כלי קופירייטינג בינה מלאכותית זה עשוי לעזור לעסק שלך ליצור זהות אינטרנט ייחודית התחל במהירות ליצור עותק עם המרות גבוהות.

למידע נוסף על חנות יזמים
מאת חנות יזמים • 13 בפברואר 2023

רז עצמון קופירייטינג

גילוי נאות: המטרה שלנו היא להציג מוצרים ושירותים שלדעתנו ימצאו מעניינים ושימושיים. אם תרכוש אותם, היזם עשוי לקבל חלק קטן מההכנסות מהמכירה משותפי המסחר שלנו.

בין אם אתה דרופשיפר או בעל מסעדה, שיווק העסק שלך חיוני להגדלת העסק שלך. מחקר אחד מצא שחברות עם התאמה חזקה בין שיווק ומכירות השיגו צמיחה שנתית של 20%. עם זאת, יצירת עותק מרתק יכול להיות מאתגר.

היכנסו לכלי הקופירייטינג של רז עצמון קופירייטינג. כלי קופירייטינג המופעל על ידי בינה מלאכותית יכול לעזור לך ליצור עותק מרתק תוך רגעים, ותוכל לקבל מנוי לכל החיים ב-49% הנחה.

ל-SalesKingPin יש שתי אפשרויות חבילת מנוי: צמיחה ומקצועית. חבילת הצמיחה מאפשרת לך לכתוב מיילים מושכים, ליצור תוכן לדפי נחיתה וליצור מודעות שעשויות להמיר לידים ללקוחות משלמים. פשוט בחר את סוג העותק שברצונך ליצור, לחץ על “צור”, והתוכנה תכתוב את זה עבורך. ואתה יכול להתאים אותו בהתאם לזהות הייחודית של העסק שלך.

בעוד שגם חבילות Growth וגם Professional מאפשרות לך ליצור עותק עבור כל סוגי הדואר האלקטרוני, סקריפטים של וידאו, דפי נחיתה וכל סוג של עותק של מודעות, החבילה Professional נותנת לך קצת יותר שליטה על התוכן שאתה יוצר. אם העותק לא ממש תקין, אתה יכול לשכתב כל אחד ממנו בלחיצה. מלא את הפיד החברתי שלך בפוסטים שנוצרו על ידי בינה מלאכותית שעשויים לגרום לך לעוקבים מעורבים.

אם אתה רוצה מגע אנושי לעותק שלך, אתה עדיין יכול להשתמש ב-רז עצמון קופירייטינג כדי לארגן הכל. החבילה המקצועית מאפשרת לך ליצור קווי מתאר לבלוג, נושאים וסיכומים שתוכל לתת לאיש מקצוע. אתה יכול להוסיף עד 10 חברי צוות לחבילה המקצועית, אבל אתה יכול לגשת לתוכן שלך מ-999 מכשירים שונים.

צור עותק שיווקי מרגש ורלוונטי לעסק שלך. בחר את רישיון החיים שלך לכלי הכתיבה של רז עצמון קופירייטינג להלן:

חבילת צמיחה ב-$39 (נכון: $77))
חבילה מקצועית ב-$49 (נכון: $97)

המחירים כפופים לשינויים.

יוסי רבה השמה | יוסי רבה חללי עבודה | יוסי רבה יוטיוב | יוסי רבה ביטוחים | יוסי רבה לינקדין